Novinky 

J&T Banka bude titulárním partnerem tenisového turnaje WTA 250 na Spartě

J&T Banka bude titulárním partnerem tenisového turnaje WTA 250 na Spartě

09.02.2015

J&T Banka Prague Open je oficiální název tenisového turnaje WTA 250, který se uskuteční v tenisovém areálu TK Sparta Praha od 27. dubna do 2. května 2015.

„Nadcházející turnaj bude mimořádnou sportovní událostí, do Česka se po letech vrací velký tenisový podnik. S ohledem na výsledky našich hráček ve Fed Cupu a na světových turnajích je to logické a pro domácí fandy zasloužené. Financování organizace tak významné sportovní akce, na kterou bude vstup pro diváky zdarma, je mimořádně náročné.  Vždyť jen cena licence se blíží milionu dolarů. Proto jsem velmi rád, že jsme uzavřeli dohodu s J&T Bankou o titulárním partnerství,“ uvedl Miroslav Černošek, majitel akciové společnosti Česká sportovní, která turnaj marketingově zajišťuje.

„Podporujeme talent a rádi spolupracujeme s těmi nejlepšími, s těmi, kteří dokáží vybočit z řady. To vše český tenis dlouhodobě naplňuje a úspěchy českých hráček v posledních letech to jen podtrhují. Být u návratu významného tenisového turnaje do Prahy proto bylo příležitostí, kterou jsme si nechtěli nechat ujít,“ uvedl Igor Kováč, člen představenstva J&T Banky.

Partnerství je uzavřeno na tři roky s opcí, výše marketingové podpory je neveřejná, ale je srovnatelná s výší plnění generálních partnerů na obdobných tenisových turnajích ve světě.

partneři
cz en
J&T Banka Prague Open
FB